VP-Cup Resultat

VP-Cup Resultat

Her finner dere alle kampene frå VP-Cupen. Tabeller, toppscorere og sjølvsagt vinnerane. 

 

Vinner i Dame klassen vart "Har An!" og toppscorer Elisabeth Gjessing frå Vaksdal Gyldne Jenter med 4 mål.

Vinner i Herre B klassen vart Bolkjen! og toppscorer Eivind Steinsland frå Bolkjen! og Ståle Hesjedal frå Gamleskulen, begge med 4 mål.

Vinner i Herre A klassen vart Lokomotiv Ballespark og toppscorer Tonny Tysnes med 3 mål frå samme klubben.

Vinnar av årets VP pokla som går til det laget eller personen som bemerker seg ved å lage liv og steming eller utviser fair play gikk til Preben Sandvik frå Lokomotiv Ballespark.

 

Takker alle for innsatsen og vel møtt neste år!

 

 

StarttidGruppeHjemmeHeima målBorteBorte mål
17:15DBVenner, Vin, Eldre1Da Andra Laget3
17:30DAVaksdal Gylne Jenter4Vossatausene2
17:45HAFnatic Raidcall0Lord Bendtner's1
18:00HBABergsdalen 0Bad Shape6
18:15HBBBolkjen!1Tippelaget0
18:30DAHar An!0Jippikayjei0
18:45DBVaksdal Gylne Jenter 20Pink Panthers0
19:00HAArnold'n Dømme0Lokomotiv Ballespark0
19:15HBA7 Guys 1 Cup1Abdi Schanti IL4
19:30HBBSlepp ne Ballane3Gamleskulen2
19:45DAVaksdal Gylne Jenter0Har An!6
20:00DBVenner, Vin, Eldre1Vaksdal Gylne Jenter 20
20:15HAFnatic Raidcall0Arnold'n Dømme2
20:30HBABergsdalen 17 Guys 1 Cup2
20:45HBBBolkjen!2Slepp ne Ballane0
21:00DAVossatausene2Jippikayjei0
21:15DBDa Andra Laget1Pink Panthers1
21:30HALord Bendtner's0Lokomotiv Ballespark2
21:45HBABad Shape2Abdi Schanti IL0
08:00HBBTippelaget2Gamleskulen4
08:15DAVaksdal Gylne Jenter1Jippikayjei2
08:30DBVenner, Vin, Eldre1Pink Panthers0
08:45HAFnatic Raidcall0Lokomotiv Ballespark3
09:00HBABergsdalen 0Abdi Schanti IL2
09:15HBBBolkjen!4Gamleskulen1
09:30DAVossatausene2Har An!1
09:45DBDa Andra Laget0Vaksdal Gylne Jenter 20
10:00HAArnold'n Dømme0Lord Bendtner's2
10:15HBABad Shape17 Guys 1 Cup0
10:30HBBTippelaget5Slepp ne Ballane0
10:45 


SEMIFINALER

   
11:20DVossatausene0Da Andra Laget1
11:40DVenner,Vin, Eldre1Har An!1*
12:00HBBad Shape0Tippelaget0*
12:20HBBolkjen!1Abdi Schanti IL0
12:40HALokomotiv Ballespark2Fnatic Raidcall0
13:00HALord Bendtner's1Arnold'n Dømme0
13:20 


FINALER

   
13:40DDa Andra Laget0Har An!1
14:00HBTippelaget0Bolkjen!1
14:20HALokomotiv Ballespark1Lord Bendtner's0


 

Tabell   
   
Damer AKamperPoengMål forMål imot
Vossatausene3665
Har An!3472
Jippikayjei3423
Vaksdal Gylne Jenter33510
     
Damer BKamperPoengMål forMål imot
Venner,Vin, Eldre3633
Da Andra Laget3542
Pink Panthers3212
Vaksdal Gylne Jenter 23201
     
Herre AKamperPoengMål forMål imot
Lokomotiv Ballespark3750
Lord Bendtner's3632
Arnoldn Dømme3422
Fnatic Raidcall3006
     
Herre B gr AKamperPoengMål forMål imot
Bad Shape3990
Abdi Schanti IL3663
7 guys 1 cup3336
Bergsdalen3019
     
Herre B gr AKamperPoengMål forMål imot
Bolkjen!3971
Tippelaget3375
Slepp ne ballane3339
Gamleskulen3379

 

 

Målscorere Damer:

Mål ScorerLagAntall mål
Elisabeth GjessingVaksdal Gyldne Jenter4
ÅshildHar An3
Hege HøylaVossatausane2
Linn Svenson AndersenVenner, Vin, Eldre2
Marianne BogeVenner, Vin, Eldre1
Julia Da Andre Laget1
SjølvmålDa Andre Laget1
Stine DyvikDa Andre Laget1
Jani FrotveitVaksdal Gyldne Jenter1
Ragnfri FaukseVossatausane1
Evy LundeVossatausane1
Siv Renate aalvikVossatausane1
Caroline KnutsenDa Andre Laget1
Vilde RangvaldsenPink Panthers1
Emelie SkjerveggenJippikayjei1
Stine BlålidJippikayjei1
Jannicke BogeVenner, Vin, Eldre1
Mari BakketunVossatausane1
Nina HisdalDa andra Laget1


Herre klasse B:

 

Mål ScorerLagAntall mål
Ståle HesjedalGamleskulen4
Eivind SteinslandBolkjen4
NadarAbdi Schanti IL3
KeegenTippelaget3
Eirik NesetBad Shape2
Tor A TysseBad Shape2
Joachim JohansenBolkjen2
ØysteinSlepp ne Ballane2
Bjørn TTippelaget2
Njål EidsnesBad Shape1
Martin LoddenBad Shape1
JorgeBad Shape1
Mads LoddenBad Shape1
Vidar Olsnes7 Guys 1 Cup1
ThaiAbdi Schanti IL1
HamidAbdi Schanti IL1
Tord FossmarkSlepp ne Ballane1
Anders Hauge7 Guys 1 Cup1
Kenneth Vik7 Guys 1 Cup1
Arild StanghelleBergsdalen1
Arne NordmannGamleskulen1
Magnar HellandGamleskulen1
BobbenTippelaget1
Rolf KarstensenAbdi Schanti IL1
Joar RogveBolkjen1
Jan ThomasBolkjen1
Stig SellevoldTippelaget1


Herre klasse A:

 

Mål ScorerLagAntall mål
Tonny TysnesLokomotiv Ballespark3
Eivind JohansenLord Bentner`s2
BilalLord Bentner`s1
Simen BrekkhusArnold'n Dømme1
Ole M. JacobsenArnold'n Dømme1
Dan Carlos DankertsenLokomotiv Ballespark1
Preben SandvikLokomotiv Ballespark1
Eivind SellevoldLord Bentner`s1
DaniLokomotiv Ballespark1
Sjølvmål 1


© 2011 | DALE IL | post@daleil.org